پاسپورت ایرانی تنها روش احراز هویت ما ایرانی ها در مجامع و سازمان های بین المللی است پس لازم است چند نکته در مورد آن بدانیم:

  1. پاسپورت باید امضا شده باشد.
  2. امضای شما باید در مراجعات بعدی به آن سازمان، با امضای پاسپورت شما یکسان باشد.
  3. امضای شما باید در محل درج شده و در وسط کادر باشد.
  4. ترجیحا با خودکار آبی امضا شود

    نکته: حتما پاسپورت خود را بعد از دریافت امضا کنید تا در صورت مراجعه به سفارت های مختلف، نیاز  تاییدیه امضا توسط مراجع دولتی نباشد.

محل امضای پاسپورت در عکس زیر مشخص شده است:


راهنمای امضای پاسپورت
در صورتی که سوالی در زمینه امضا کردن پاسپورت داشتید، می توانید در قسمت کامنت ها مطرح کنید تا همکاران ما در دلاری شو به شما پاسخ دهند.
همچنین در صورتی که برای پرداخت هزینه سفارت، خرید اسکناس دلار/یورو، پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه ها، پرداخت هزینه آزمون های مختلف، انتقال پول به خارج از کشور و یا موارد دیگر به کمک ما نیاز داشتید، می توانید با پشتیبانی ما در تلگرام در تماس باشید تا تیم حرفه ای دلاری شو این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

آپدیت اسفند ۱۴۰۲:

در صورتی که هر کدام از سفارت ها درخواست امضای تایید شده از شما داشتند، تنها راه حل مراجعه به دفتر وزرات امور خارجه در تهران و امضای پاسپورت در حضور متصدی وزارتخانه و بعد از آن تایید امضا در دفتر خانه رسمی با صدور یک گواهی امضا است. سپس تایید مجدد گواهی امضا در وزارت امور خارجه و تحویل مدارک به سفارت خانه مد نظر.