انتقال پول به خارج از کشور


راه های زیادی برای انتقال به پول به خارج از ایران وجود دارد که در زیر لیست شده است.

نکته مهم در انتقال پول به خارج از ایران در نظر گرفتن اعتبار شخص یا شرکت انجام دهنده است زیرا در این حوزه کلاه برداری بسیار زیاد است. دلاری شو با توجه به اعتبار دو ساله و تجربه مثبت مشریان در این حوزه می تواند به شما کمک کند.


  1. انتقال از طریق سویفت( SWIFT)
    سویفت به شبکه بانکی بانکی بین المللی گفته می شود که به اختصار (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) است که همه بانک های معتبر سراسر جهان به آن متصل هستند و برای نقل و انتقالات مالی به صورت بین المللی استفاده می شود. از طریق سویفت می توان به همه کشور های جهان پول انتقال داد ( به جز کشورهای تحت تحریم).
  2. انتقال از طریق IBAN
    آی بن که معادل آن شماره شبا در ایران است، معمولا در کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد و هر فرد یا شرکتی که در اروپا حساب بانکی داشته باشد، یک کد آی بن دارد که از این طریق می تواند پول دریافت کند. دو حرف اول هر آی بن کد اختصاصی آن کشور است. مثلا در ایران با IR شروع می شود و در آلمان با DE.
  3. انتقال از طریق پی پال (PayPal)
    پی پال یک سیستم پرداخت و دریافت پول است که بانک نیست و یک کیف پول دیجیتال با قابلیت ارسال و دریافت پول است که به دلیل آنی بودن انتقالات بسیار محبوب است.

سیستم های دیگر هم برای پرداخت وجود دارند از جمله Wise یا TransferWise، وسترن یونیون، revelout و ... که به دلیل محبوبیت کمتر استفاده می شوند.

کارمزد این سرویس فقط ۲ درصد است و صرفا برای انتقالات بالای ۱۰۰ دلار است. قیمت لحظه ای ارز از سایت bonbast.com گرفته می شود.
در صورتی که نیاز به انتقال پول به خارج از کشور با هر یک از روش های بالا را دارید به تلگرام ما از طریق لینک زیر پیام دهید.


                                                                    تماس با ما