دلاری شو| Dollarisho

وبلاگ


تبادل ارز اروپا

تبادل ارز اروپا

یکی از دغدغه های همیشگی ایرانیان پرداخت های ارزی به اروپا و ارسال پول به ایران است که در این مقاله به روش های موجود و مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.

رفع لیمیت پی پال

رفع لیمیت پی پال

پی پال یکی از مشهورترین سرویس های جهانی برای پرداخت ها و دریافت های ارزی است. این سرویس روزانه توسط میلیون ها نفر استفاده می شود و در صورت استفاده صحیح از آن می تواند گزینه مناسبی برای کاربران ایرانی برای پرداخت های ارزی و نقد کردن درآمد ارزی تبدیل شود. در این مقاله ما می خواهیم به رفع لیمیت پی پال بپرداریم.

چطوری ۱۰ هزار دلار ازم کلاه برداری شد؟ - تشخیص اسکمر ها در کار ریموت و پروژه های بین المللی

چطوری ۱۰ هزار دلار ازم کلاه برداری شد؟ - تشخیص اسکمر ها در کار ریموت و پروژه های بین المللی

بازار کار درآمد ارزی همیشه جذابیت های خودش رو داشته و خواهد داشت اما این بازار همیشه هم برای همه قشنگ و پول دربیار نیست.فاکتور های زیادی هست که اگر از سد اونا بگذریم به چیزی به اسم اسکمر ها میرسیم که ممکنه گیر شون بیوفتیم.

حساب پی پال وریفای شده

حساب پی پال وریفای شده

پی پال یک موسسه مالی است که کار آن ارائه کیف پول دیجیتال به کاربران است. همیشه باید دقت داشت که پی پال (Paypal) یا پِی پَل بانک نیست و فقط یک سرویس ارائه دهنده کیف پول دیجیتال است که از طریق آن می توان راحت تر و سریع تر (و البته با کارمزد بیشتر) به صورت بین المللی دریافت وجه داشت (نمونه ایرانی پی پال، زرین پال است).

مانیتایز شدن کانال یوتیوب

مانیتایز شدن کانال یوتیوب

با افزایش روزمره قیمت دلار، کسب درآمد دلاری تبدیل به یکی از دغدغه‌هایی شده که فارغ از سن، هر ذهنی را به خودش مشغول می‌کند. یکی از بهترین و پرطرفدارترین راه‌های کسب درآمد دلاری، راه‌اندازی و ساخت کانال یوتیوب و به درآمد رساندن آن است

آموزش ساخت کانال یوتیوب

آموزش ساخت کانال یوتیوب

با همه‌گیری دنیای دیجیتال و ایجاد شدن دسترسی عمومی به اینترنت، سازوکارهای جدیدی برای یادگیری، کسب درآمد و مطالعه به وجود آمدند. یکی از بسترهای قدیمی و خوش‌نام اینترنت که تقریباً هم درزمینه یادگیری و هم درزمینه سرگرمی و کسب درآمد مرجع بسیاری از مردم محسوب می‌شود، یوتیوب است.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...