وبلاگ


راهنمای امضای پاسپورت

راهنمای امضای پاسپورت

در پاسپورت ها محلی برای امضا قرار گرفته است که عدم امضای آن، مانع پذیرش پاسپورت شما در بعضی از سازمان ها و وزارت خانه ها می شود. اما چگونه و چرا پاسپورت را امضا کنیم؟

چطوری ۱۰ هزار دلار ازم کلاه برداری شد؟ - تشخیص اسکمر ها در کار ریموت و پروژه های بین المللی

چطوری ۱۰ هزار دلار ازم کلاه برداری شد؟ - تشخیص اسکمر ها در کار ریموت و پروژه های بین المللی

بازار کار درآمد ارزی همیشه جذابیت های خودش رو داشته و خواهد داشت اما این بازار همیشه هم برای همه قشنگ و پول دربیار نیست.فاکتور های زیادی هست که اگر از سد اونا بگذریم به چیزی به اسم اسکمر ها میرسیم که ممکنه گیر شون بیوفتیم.

حساب پی پال وریفای شده

حساب پی پال وریفای شده

پی پال یک موسسه مالی است که کار آن ارائه کیف پول دیجیتال به کاربران است. همیشه باید دقت داشت که پی پال (Paypal) یا پِی پَل بانک نیست و فقط یک سرویس ارائه دهنده کیف پول دیجیتال است که از طریق آن می توان راحت تر و سریع تر (و البته با کارمزد بیشتر) به صورت بین المللی دریافت وجه داشت (نمونه ایرانی پی پال، زرین پال است).

مانیتایز شدن کانال یوتیوب

مانیتایز شدن کانال یوتیوب

با افزایش روزمره قیمت دلار، کسب درآمد دلاری تبدیل به یکی از دغدغه‌هایی شده که فارغ از سن، هر ذهنی را به خودش مشغول می‌کند. یکی از بهترین و پرطرفدارترین راه‌های کسب درآمد دلاری، راه‌اندازی و ساخت کانال یوتیوب و به درآمد رساندن آن است

آموزش ساخت کانال یوتیوب

آموزش ساخت کانال یوتیوب

با همه‌گیری دنیای دیجیتال و ایجاد شدن دسترسی عمومی به اینترنت، سازوکارهای جدیدی برای یادگیری، کسب درآمد و مطالعه به وجود آمدند. یکی از بسترهای قدیمی و خوش‌نام اینترنت که تقریباً هم درزمینه یادگیری و هم درزمینه سرگرمی و کسب درآمد مرجع بسیاری از مردم محسوب می‌شود، یوتیوب است.

پی پال چیست؟

پی پال چیست؟

پی پال یا paypal یک شرکت بین‌المللی آمریکایی درزمینه تبادل وجه و تجارت الکترونیک است که خدمات جهانی پرداخت و انتقال وجه آنی از طریق اینترنت را ممکن می‌سازد.

چگونه رزومه بنویسیم؟

چگونه رزومه بنویسیم؟

اگر می‌خواهید درآمد ارزی داشته باشید مهم‌ترین بخش آن داشتن یک رزومه خوب است. رزومه‌ای که شرکت‌ها را مجاب کند تا با شما تماس بگیرند و شما را به مصاحبه دعوت کنند. در این مقاله توضیح می‌دهیم که چگونه رزومه خوبی بنویسید و شانس خود را برای دعوت شدن به مصاحبه بالا ببرید.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...