بهترین راه‌های دریافت درآمد ارزی

با توجه به شرایط موجود و رشد نرخ ارز طی چند سال گذشته، درآمد ارزی برای افراد ساکن ایران جذاب شده است. با توجه به شرایط تحریمی و حضور ایران در لیست سیاه FATF، اکثر بانک‌های ایرانی امکان تبادلات بانکی با خارج از ایران را ندارند و با توجه به محدودیت‌هایی که پلتفرم‌های آمریکایی و بانک‌های جهانی، برای ایرانیان اعمال می‌کنند، اولین سوال و چالشی که افراد با آن مواجه می‌شوند این است که چگونه درآمد ارزی خود را دریافت کنیم و در ایران به آن دسترسی داشته باشیم.


تو این مقاله بهترین و کم ریسک‌ترین راه‌های دریافت و نقد کردن درآمد ارزی را به شما معرفی می‌کنیم.

 

حساب پی‌پل با مشخصات جعلی

اگرچه پی‌پل یکی از رایج‌ترین راه‌های مبادلات مالی در جهان است، اما باید توجه داشته باشید که پی‌پل بانک نیست و صرفا یک موسسه مالی و اعتباری است. با توجه به شرایط تحریمی و مشکلات موجود، ایرانیان که ساکن ایران هستند، مجاز به استفاده از حساب پی‌پل نیستند. درصورتی که بخواهید حساب پی‌پل بسازید باید از آدرس جعلی استفاده کنید که ممکن است کوچب محدودیت حساب شما شود. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است موجب محدودیت حساب شما شود، استفاده از VPN برای دسترسی به حسابتان است. در صورتی که در ایران باشید برای استفاده و مشاهده حساب پی‌پل خود باید به VPN متصل شوید که در این صورت اگر پی‌پل متوجه شود حساب شما را محدود می‌کند و ممکن است به دردسر بی‌افتید. توصیه می‌کنیم از پی‌پل استفاده نکنید.

افتتاح حساب بانکی پرتغال

اولین راه افتتاح حساب بانکی بین‌المللی است که در تعداد کمی از بانک‌ها و کشورهای جهان امکان‌پذیر است و می‌توانید حساب باز کنید. از بین این بانک‌ها، ما بانک میلینیوم بی سی پی (Millennium BCP) پرتغال را پیشنهاد می‌دهیم. افتتاح حساب در این بانک گزینه معقولی است و می‌توانید طی مدت کوتاهی و بدون مسافرت به پرتغال و با کم‌ترین ریسک می‌توانید حساب باز کنید. اگر به افتتاح حساب بین‌المللی نیاز دارید تیم دلاریشو این امکان را برای شما فراهم کرده است. برای افتتاح حساب و دریافت درآمد ارزی خود به صورت ریال می‌توانید با ما ارتباط بگیرید.

برای ارتباط با ما می‌توانید به شماره 09384556978 در واتس‌اپ پیام دهید یا به تلگرام ما به ایدیdollarisho_admin  پیام دهید.


افتتاح حساب بانکی در ترکیه

یکی از روش‌هایی که جدیدا استفاده می‌شود، افتتاح حساب بانکی در ترکیه است. اما این روش ممکن است مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد. از جمله این مشکلات این است که برای افتتاح حساب، شما باید به ترکیه سفر کنید. امکان بسته شدن حساب وجود دارد و می‌توانید از تجربه کسانی که چنین مشکلی داشته‌اند کمک درس بگیرید.استفاده از حساب بانکی مجموعه دلاری‌شو

یکی از آسان‌ترین، سریع‌ترین و کم دردسرترین راه‌های دریافت درآمد ارزی، استفاده از حساب بین‌المللی مجموعه دلاریشو در انگلیس است. شما می‌توانید از طریق قراردادهای بیزنس تو بیزنس (B2B) درآمد خود را دریافت کنید. در صورتی که از این حساب استفاده کنید هیچ ریسکی برای شما ندارد و پس از واریز به حساب مجموعه دلاریشو و کسر کارمزد، به حساب شما در ایران واریز می‌شود. کارمزد این روش 8 درصد است.

برای استفاده از خدمات مجموعه دلاری‌شو کافیست به شماره 09384556978 در واتس‌اپ پیام دهید یا به تلگرام ما به ایدیdollarisho_admin  پیام دهید.