دلاری‌شو چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

تیم دلاری‌شو سعی دارد خدماتی در زمینه تبادلات ارزی، دریافت درآمد دلاری و پرداخت ارزی ارائه دهد. خیلی مهم است که این خدمات تبادل ارزی و افتتاح حساب را از محل معتبر و قابل اطمینان دریافت کنید. بسته شدن حساب می‌تواند به قیمت از دست رفتن سرمایه شما تمام شود. اما نگران نباشید. مجموعه دلاری‌شو همراه شماست تا به آسانی تبادلات ارزی را انجام دهید و نگران از دس رفتن سرمایه خود نباشید. در ادامه به معرفی خدمات دلاری‌شو می‌پردازیم.

 خدمات ما شامل:

  1. دریافت درآمد دلاری
  2. افتتاح حساب بین‌المللی در بانک میلینیوم پرتغال
  3. ساخت حساب ادسنس و دریافت درآمد یوتیوب
  4. تبادلات ارزی و واریز به حساب با ارائه فاکتور
  5. خرید محصولات دیجیتال و پرداخت ارزی


در ادامه در مورد این خدمات توضیح می‌دهیم. در صورتی که به این خدمات نیاز دارید کافیست به شماره 09384556978 در واتس‌اپ پیام دهید یا به تلگرام ما به ایدی dollarisho_admin پیام دهید.

 

دریافت درآمد دلاری

اگر درآمد دلاری دارید و برای دریافت از سرویس‌هایی استفاده می‌کنید که کارمز بالایی از شما می‌گیرند، یا در ابتدا راه هستید و به دنبال راهی هستید تا شروع به کسب درآمد دلاری کنید و نگران نحوه دریافت درآمدتان هستید، یا از طریق ارزهای دیجیتال درآمد خود را دریافت می‌کنید و بعضی پروژه‌ها را به دلیل نداشتن حساب بانکی از دست می‌دهید، از حالا می‌توانید از سرویس دریافت درآمد دلاری مجموعه دلاری‌شو استفاده کنید.


شما می‌توانید درآمد خود را از طریق حساب‌های دلاری‌شو دریافت کنید و سپس معادل ریالی آن را در حساب خود در ایران دریافت کنید. در صورتی که به این سرویس نیاز دارید، در تلگرام یا واتس‌اپ با ما در ارتباط باشید.

افتتاح حساب بین‌المللی در بانک میلینیوم پرتغال

بانک میلینیوم پرتغال یکی از بانک‌هایی است که ایرانیان می‌توانند در آن حساب بانکی باز کنند. این حساب با هویت واقعی و آدرس شما در ایران افتتاح می‌شود و شما مشکلی در استفاده از خدمات این بانک ندارید.


در صورتی که تبادلات ارزی دارید و درآمد مناسبی دارید افتتاح حساب گزینه معقولی برای شماست و درصورتی که درآمد کمتر از 2000 دلار دارید بهتر است از سرویس دریافت درآمد دلاری از طریق حساب‌های دلاری‌شو استفاده کنید. سرویس افتتاح حساب به دلیل هزینه‌های افتتاح حساب برای درآمدهای کمتر از 2000 دلار سرویس معقولی نیست.

ساخت حساب ادسنس و دریافت درآمد یوتیوب

اگر سایتی دارید و برای کسب درآمد از تبلیغات گوگل به حساب ادسنس نیاز دارید و یا در یوتیوب فعالیت می‌کنید و باید حساب ادسنس بسازید تا درآمد دلاری داشته باشید، افتتاح حساب ادسنس یکی دیگر از خدمات ماست. این امکان وجود دارد که پس از افتتاح حساب در بانک میلینیوم، با پرداخت 300 دلار، حساب ادسنس اختصاصی خود را داشته باشید.

اگر درآمد چنل یوتیوب شما بیش از 500 دلار باشد بدون افتتاح حساب در بانک میلینوم پرتغال نیز این امکان وجود دارد که حساب ادسنس برایتان ساخته شود.


اگر چنل یوتیوبتان به شرایط مانتایز شدن رسیده است می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا حساب ادسنس برایتان بسازیم. برای ارتباط با ما کافیست به شماره 09384556978 در واتس‌اپ یا به تلگرام ما به ایدی dollarisho_admin پیام دهید.

تبادلات ارزی و واریز به حساب با ارائه فاکتور

آیا نیاز به تبادلات ارزی دارید؟ نیاز دارید پول به ایران انتقال دهید و یا از ایران پولی را دریافت کنید؟ مجموعه دلاری‌شو این امکان را دارد تا این تبادلات را برایتان انجام دهد و درصورتی که نیاز به فاکتور دارید برایتان فاکتور صادر کند تا به شرکت مربوطه ارائه دهید.


خرید محصولات دیجیتال و پرداخت ارزی

ممکن است قصد خرید دوره یا سرویسی در خارج از ایران را داشته باشید اما به دلیل مشکلات موجود و شرایط تحریم این امکان را نداشته باشید. شما می‌توانید هزینه ریالی دوره و یا محصول دیجیتالی که قصد خرید آن را دارید در ایران پرداخت کنید و ما برایتان آن را خریداری کنیم.


در صورتی که به این خدمات نیاز دارید کافیست به شماره 09384556978 در واتس‌اپ پیام دهید یا به تلگرام ما به ایدی dollarisho_admin پیام دهید.