بایگانی نوشته‌ها


راهنمای امضای پاسپورت

راهنمای امضای پاسپورت

در پاسپورت ها محلی برای امضا قرار گرفته است که عدم امضای آن، مانع پذیرش پاسپورت شما در بعضی از سازمان ها و وزارت خانه ها می شود. اما چگونه و چرا پاسپورت را امضا کنیم؟

چطوری ۱۰ هزار دلار ازم کلاه برداری شد؟ - تشخیص اسکمر ها در کار ریموت و پروژه های بین المللی

چطوری ۱۰ هزار دلار ازم کلاه برداری شد؟ - تشخیص اسکمر ها در کار ریموت و پروژه های بین المللی

بازار کار درآمد ارزی همیشه جذابیت های خودش رو داشته و خواهد داشت اما این بازار همیشه هم برای همه قشنگ و پول دربیار نیست.فاکتور های زیادی هست که اگر از سد اونا بگذریم به چیزی به اسم اسکمر ها میرسیم که ممکنه گیر شون بیوفتیم.

حساب پی پال وریفای شده

حساب پی پال وریفای شده

پی پال یک موسسه مالی است که کار آن ارائه کیف پول دیجیتال به کاربران است. همیشه باید دقت داشت که پی پال (Paypal) یا پِی پَل بانک نیست و فقط یک سرویس ارائه دهنده کیف پول دیجیتال است که از طریق آن می توان راحت تر و سریع تر (و البته با کارمزد بیشتر) به صورت بین المللی دریافت وجه داشت (نمونه ایرانی پی پال، زرین پال است).

سیر تا پیاز NFT و کسب درآمد از آن

سیر تا پیاز NFT و کسب درآمد از آن

مدتی است که همه‌جا از NFT و معاملات میلیون دلاری پیرامون آن صحبت می‌شود. احتمالاً شما هم گهگاهی در بازدید از وب‌سایت‌های خبری مختلف با این کلمه روبرو شده باشید. شاید در ذهنتان هزاران سوال پیش آمده باشد این که NFT چیست؟ چرا این همه هیاهو به پا کرده؟ اصلاً چرا کسی حاضر می‌شود برای آن میلیون‌ها دلار خرج کند؟ من هم می‌توانم NFT داشته باشم و با فروش آن سود هنگفتی به دست بیاورم؟ خب این مقاله دقیقاً قصد دارد که به این سؤالات شما پاسخ دهد و بعد از خواندن این مقاله احتمالاً آگاهی و درک شما از این مفهوم نوین بیشتر خواهد شد. تا انتهای این مقاله با ما همراه بمانید.

اعتبارسنجی شرکت‌ها و کارفرمایان خارجی در کار ریموت و فریلنسری ارزی

اعتبارسنجی شرکت‌ها و کارفرمایان خارجی در کار ریموت و فریلنسری ارزی

وقتی صحبت از کارفرمای خارجی میشه، بعضی‌ها فکر می‌کنند با یک فرد ساده و کاملا درست کار مواجه هستیم در صورتی که باید توجه داشت هر جای این جهان اشخاص خوب و بد دارد. پس فارغ از ملیت و توجه کردن به رفتار اولیه کارفرما و قیمت پیشنهادی کارفرما، حتما و حتما به نکات زیر توجه کنید تا کارفرماها و شرکت‌های خارجی سر شما رو کلاه نگذارند و یا از شما بیگاری نکشند.

قیمت‌گذاری پروژه‌های فریلنسری بین‌المللی

قیمت‌گذاری پروژه‌های فریلنسری بین‌المللی

یکی از مهم‌ترین مسائل پیش رو برای شروع کار فریلنسری بین‌المللی، آشنا بودن با روش‌ها و فرایندهای قیمت گذاری پروژه‌هاست که در نهایت تاثیر بسیاری در گرفتن پروژه یا از دست دادن آن دارد. به صورت کلی قیمت‌گذاری و توانایی درک ارزش کار هر فرد یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که در سال ۲۰۲۱ و بعد از آن نیاز دارید. امروزه اینترنت فضای کسب درآمد برای همه اقشار جامعه را به وجود آورده است و در صورت داشتن توانایی لازم می‌توان بدون ترک کردن ایران در بازارهای بین‌المللی فعالیت کرد و درآمد بسیار خوبی به دست آورد که در کشور ما حتی می تواند از حقوق مسئولان نجومی بگیر نیز بیشتر باشد. در این مقاله قصد داریم از صفر تا صد قیمت‌گذاری را پوشش دهیم.

فریلنسری بین المللی - خوب، بد، زشت!

فریلنسری بین المللی - خوب، بد، زشت!

وب‌سایت‌های فریلنسری به دلیل اینکه پیدا کردن کارفرما برای فریلنسرها را راحت کرده‌اند، این روزها بسیار مورد توجه هستند. فارغ از اینکه این سرویس‌ها نیاز به دسترسی غیر‌قانونی و دور زدن تحریم‌ها دارند، آیا درآمدهای مناسبی برای ما به همراه دارند یا خیر؟ جواب هم بله است و هم خیر. در این مقاله قصد داریم مزایا و معایب سرویس‌های فریلنسری بین‌المللی را باهم بررسی کنیم و مهم‌تر از همه جایگزین آن‌ها را معرفی کنیم.

فریلنسری ارزی و کسب درآمد دلاری - بخش اول

این روز ها به واسطه شرایط کشور فریلنسری ارزی به شدت جذاب شده است و همه دوست دارند طعم درآمد ارزی را بچشند. اما تا کنون هیچ راهنمای کامل و جامعی در این مورد منتشر نشده است. در این سلسه نوشته ها قصد داریم راه های کسب درآمد ارزی برای برنامه نویسان و طراح ها را بررسی کنیم. پس تا شکستن زنجیر تحریم ها با ما باشید.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...